Služby

Muzeum železné opony ve Valticích Vám nabízí širokou škálu doplňkových služeb.

INDIVIDUÁLNÍ PROHLÍDKY

Skupinám čítajícím minimálně 10 osob nabízíme zpřístupnění muzea i mimo běžné otevírací hodiny (lákavá je například noční prohlídka). Samozřejmostí je osobní přístup s detailním představením exponátů a možnost připravení programu dle specifických přání zákazníka. Individuální zpřístupnění je za příplatek možné i pro menší počet osob.

ŠKOLY

Pro školy nabízíme možnost prohlídek muzea s odborným výkladem v libovolném termínu, představením uniforem a zbraní, přednášky v audiovizuální místnosti, či ukázky zásahu pohraničníků!

OSLAVY, VEČÍRKY, SEMINÁŘE

Hledáte netradiční prostředí pro uspořádání Vaší oslavy, či firemního večírku? Nabízíme Vám netradiční prostor obklopený překrásnou scenérií s výhledem na Pavlovské vrchy, Valtice a vinohrady. K dispozici Vám bude venkovní posezení, či stylová audiovizuální místnost. To vše doplníme o uniformovanou obsluhu a špičkový catering který nám zajišťuje My hotel Lednice. Jídlo připravují kuchaři Grand Moravia Restaurant.

ŠKOLÍCÍ PROSTORY

Muzeum železné opony disponuje školícími prostory o kapacitě 20 až 40 osob za bezkonkurenční ceny. K dispozici máme veškeré nezbytné konferenční zařízení. V případě zájmu o rezervaci školících prostor nás neváhejte kontaktovat.

GIFTSHOP

V našem gift shopu naleznete bohatý sortimentů suvenýrů, od pohlednic po originální kousky železné opony, produkty regionální provenience té nejvyšší jakosti, i sortiment výrobků na podporu Nadačního fondu Ledňáček.